Česká verze
Polish
English version
Беларусь
Servis

Servis

Naše společnost poskytuje servis kvalifikovanými pracovníky ve vlastních dílnách v České Skalici. Taktéž provádíme nonstop výjezdové servisy plně vybaveným servisním autem do míst dle potřeby zákazníka.

Provádíme opravy vibračních válců, nakladačů, rypadel-nakladačů, vibračních desek, pěchů, řezaček spár, elektrocentrál i ostatních strojů a zařízení drobné stavební techniky. Vše u značek STAVOSTROJ, JCB, HITACHI, NTC, WEBER, WACKER, BOMAG a po dohodě i dalších značek.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis u nás zakoupených výrobků. Pro přiblížení těchto služeb zákazníkům máme po celé České republice síť autorizovaných servisů. S nimi v rámci naší dealerské sítě stále spolupracujeme a poskytujeme jim průběžně informace o všech změnách a úpravách strojů z naší produkce.

Novinky / aktuality

BAUMA 2022

Navštivte nás na největší světové události stavební techniky. Mezinárodní stavební veletrh Bauma 2022 v Mnichově otevře návštěvníkům své brány 24. října.

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022

Vážení přátelé, dovolujeme si vám sdělit, že v termínech 22.12.2021 - 2.1.2022 máme v NTC Vánoční, celozávodní dovolenou. Opět se na Vás budeme těšit v Pondělí 3.1.2022.

Stroje BATTIPAV v naší nabídce

Už jste slyšeli o italské, rodinné firmě Battipav? Neváhejte se dozvědět víc...

Veletrh BAUMA 2022

Změna termínu veletrhu BAUMA 2022

Omezená provozní doba půjčovny NTC

Vážení zákazníci, v termínu 2.-6.8.2021 bude provozní doba půjčovny NTC, z důvodu celozávodní dovolené, omezena.

Celozávodní dovolená 2021

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu 2.-6. Srpna 2021 bude naše společnost uzavřena z důvodu celozávodní dovolené.

Bauma 2019

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na 32. mezinárodním veletrhu stavebních strojů Bauma ve dnech 8.-14.4.2019 v Mnichově. Těšíme se na Vaši návštěvu v hale B5, stánek č.217.

EET - Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

AKCE - náhradní díly na JCB bagry

Kupujte náhradní díly na JCB pouze od prověřených dodavatelů. Vybrané díly nyní za zvýhodněnou cenu.

NABÍDKA PATEK NA VIBRAČNÍ PĚCHY

Nabízíme patky na vibrační pěchy různých výrobců

Provozní doba PŮJČOVNY přes celozávodní dovolenou

Vážení zákazníci, v termínu 2.-6.8.2021 bude provozní doba půjčovny NTC omezena. Vypůjčit, či vrátit zapůjčené vybavení budete moci v těchto dnes mezi 7-9 hodinou. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba PŮJČOVNY přes celozávodní dovolenou

Vážení zákazníci, v termínu 2.-6.8.2021 bude provozní doba půjčovny NTC, z důvodu celozávodní dovolené, omezena.

Omezená provozní doba půjčovny NTC

Vážení zákazníci, v termínu 2.-6.8.2021 bude provozní doba půjčovny NTC, z důvodu celozávodní dovolené, omezena.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. povinna vystavit kupujícímu účtenku . Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2006 - 2009 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.