Česká verze
Polish
English version
Беларусь
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

COPYRIGHT A PRÁVNÍ PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ STRÁNEK

Použití dokumentů

Souhlas s používáním jakýchkoliv textových informací, případně kompletních dokumentů (projektová dokumentace, případové studie, tiskové zprávy a další textové informace) z tohoto virtuálního www serveru (dále označovaný jen jako "server, web, www stránky") uděluje NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. pouze za předpokladu, že:
  1. na veškerých použitých kopiích bude uvedeno níže uvedené prohlášení o ochraně autorských práv a o tomto souhlase
  2. dokumenty z tohoto webu budou použity pouze pro informační a nekomerční účely, dokumenty lze použít případně pro osobní účely
  3. dokumenty nebudou kopírovány ani umístěny na žádný jiný server nebo počítač připojený do sítě Internet nebo do firemní počítačové sítě
  4. dokumenty z tohoto webu nebudou převedeny na jiná volně šiřitelná media a nebudou zveřejněny v žádných jiných "klasických" médiích
  5. v dokumentech nebudou provedeny žádné změny a úpravy
  6. použití informací a dokumentů za jakýmkoliv neoprávněným účelem je ze zákona výslovně zakázáno, takové jednání může mít za následek závažné občanskoprávní a trestněprávní postihy, pachatelé budou stíháni v maximálním možném rozsahu
Výše uvedené dokumenty a podmínky nezahrnují grafický design nebo rozvržení těchto webových stránek. Prvky této webové prezentace jsou chráněny autorským zákonem a nesmí být kopírovány nebo napodobovány jako celek ani jako části. Žádné logotypy, grafické a zvukové soubory ani obrazové prvky z této www prezentace nesmí být kopírovány bez výslovného souhlasu společnosti NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o.

Rozsah odpovědnosti

Přestože je základní snahou společnosti NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. zveřejňovat na těchto webových stránkách vždy přesné a aktuální informace, neposkytuje NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. žádné záruky týkající se jejich aktuálnosti. NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. nenese žádnou odpovědnost vůči klientovi či návštěvníkovi stránek za jakékoliv překlepy, gramatické chyby nebo jiná opomenutí v obsahu této stránky. V případě uvedení nesprávné ceny nebo informace u některého z výrobků z důvodu překlepu nebo jinou chybou, NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit jakékoliv objednávky takového nesprávně uvedeného produktu bez ohledu na to, zda byla nebo nebyla objednávka potvrzena. Pokud jakýkoliv produkt nabízený společností NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. neodpovídá zde uvedenému popisu, jediným oprávněním zákazníka je možnost vrátit takový výrobek a NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. vrátí peníze.

Omezení odpovědnosti

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. a/nebo její jednotliví dodavatelé nezaručují vhodnost informací obsažených na těchto www stránkách a v dokumentech či souvisejících grafických zobrazeních a/anebo softwaru publikovaném na webu na jakýkoliv účel. Všechny takové dokumenty a související grafické zobrazení jsou poskytovány jak stojí a leží bez jakékoliv záruky a mohou být bez upozornění změněny. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. V žádném případě NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. a/nebo jeho jednotliví dodavatelé nejsou odpovědni za škody ani za jejich náhrady a to ani v případě, že NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. byl informovaný o možnosti jejich vzniku.

Spotřebitelské smlouvy

Uzavírání smluv se spotřebiteli podle občanského zákoníku (spotřebitelské smlouvy) na nákup zboží prostřednictvím těchto www stránek se uplatňují pravidla podle tohoto zákoníku, doplněná o Všeobecné obchodní podmínky NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o..

Software

Jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z webu je autorským dílem společnosti NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. a/nebo jejích dodavatelů. Použití softwaru se řídí podmínkami licenční smlouvy pro koncové uživatele, pokud taková existuje, která je připojená k softwaru nebo je jeho součástí (dále označovaná jen jako "Licenční smlouva"). Koncový uživatel nebude moci nainstalovat software, ke kterému je připojena Licenční smlouva nebo je jeho součástí, bez toho, aby nejprve souhlasil s jejími smluvními podmínkami.

Ochranné známky

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. a/nebo zde uvedené názvy produktů a společností mohou být nebo jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Odkazy na stránky třetích stran

Společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. přiměřeně prohlíží odkazované stránky, v žádném rozsahu ale neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách. Společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. vám umožňuje propojení se stránkami třetích subjektů pouze pro vaše pohodlí. Zařazení takového odkazu neznamená souhlas společnosti NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. s obsahem této stránky.

Propagační a časově omezené prodejní akce

Všechny časově omezené prodejní akce jsou podmíněné dostupností zboží a jejich skladovými zásobami. NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o. si vyhrazuje právo jakékoliv změny, úpravy nebo zrušení takových akcí kdykoliv a bez předchozího upozornění.

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, spol s.r.o.
NOVINKY V SORTIMENTU

MOBILNÍ ELEKTROCENTRÁLY GE 20 - 60 kVA

Stávající sortiment elektrocentrál TR a TRT jsme rozšířili o mobilní elektrocentrály řady GE od 20 kVA do 60 kVA.

 

 

VIBRAČNÍ PĚCH NT 70 - NOVINKA ROKU 2017

Dokončili jsme vývoj nového typu vibračního pěchu NT 70, který je náhradou za pěch NT 68. Informace o novém typu naleznete na tomto odkazu

 

ŘEZAČE SPÁR RZ 113 a RZ 123

Řezače spár RZ 113 a RZ 123 nahrazují řadu řezačů spár RZ 111, jejíž výroba byla ukončena. Informace k novým řezačům najdete na tomto odkazu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. povinna vystavit kupujícímu účtenku . Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2006 - 2009 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.