Česká verze
Polish
English version
Беларусь

Vážení přátelé,

dovolujeme si vám sdělit, že v termínech 22.12.2021 - 2.1.2022 máme v NTC Vánoční, celozávodní dovolenou. S omezenými kapacitami se Vám opět budeme věnovat od pondělí 3.1.2022 a v plné síle se na Vás budeme těšit od 10.1.2022.

 

Vážení zákazníci, dovolte nám též poděkovat za Vaši přízeň a důvěru projevenou v uplynulém roce. Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším a proto budeme ustavičně pracovat na tom, aby tomu tak bylo i v roce následujícím.

Vážení dodavatelé, dovolte nám poděkovat za Vaši snahu a ochotu v tak nelehké době jaku byl uplynulý rok a budeme se těšit na další spolupráci v roce budoucím.

Vážení kolegové, dovolte nám poděkovat za Vaši ustavičnou píli a odhodlání tvořit, zlepšovat, spravovat a starat se nejen o naší matku NTC, ale také o Vás samotné, neboť bez Vás by to nešlo. DĚKUJIEME!

 

Přátelé, dovolte nám ještě jednou poděkovat za uplynulý rok, za to že jsme společně zvládli překonat chvíle radosti i útrap a pevně doufáme, že příští rok pro nás všechny bude rokem radosti a prosperity.

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků v kruhu nejbližších a do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, klidu a radosti.

 

Za celé NTC, Petr a Pavel Ratsamovi

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. povinna vystavit kupujícímu účtenku . Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2006 - 2009 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.